ساعت هوشمند ساعت و مچ بند

چگونه ساعت هوشمند را به آیفون وصل کنیم؟

چگونه یک ساعت هوشمند را به گوشی اپل متصل کنیم؟ استفاده از ساعت هوشمند سرگرم کننده است. ساعت هوشمنددارای ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد تماس ها را مدیریت کنید، به پیام ها جواب دهید، از یک راهنما کمک بگیرید و حتی ازسلامتی خود مطلع باشید . شما می توانید همه این کارها را حتی زمانی که گوشی خود را در دست ندارید انجام دهید، اما قبل از انجام این کار، باید آن را به گوشی خود وصل کنید. فرآیند وصل کردن گوشی با ساعت بسیار ساده است. در این مقاله سعی میکنیم انواع ساعت های هوشمند از نظر برند و نحوه اتصال آنها باگوشی ایفون را موردبررسی قرار بدهیم…

باید بدانید که طبق آمار گوگل، حدود 90 درصد از ساعت های هوشمند اندرویدی را می توان با آیفون اپل همگام کرد.برای اتصال ساعت هوشمندخود، ابتدا باید مطمئن شوید که دستگاه iOS دستگاه شما به iOS 8.2 یا جدیدتر ارتقا یافته است و ساعت هوشمند اندرویدی شما نیز می تواند به آیفون شما متصل شود.

اپدیت اپل واچ به iOS 8.2

اتصال ساعت هوشمند آیفون ( اپل واچ) به گوشی آیفون

 

برای اتصال ساعت هوشمند آیفون یا همان اپل واچ به گوشی آیفون دوروش وجود دارد که ابتدا روش اول یا روش دستی را برای شما شرح میدهیم ودر ادامه روش ساده تری را به شما پیشنهاد میدهیم…

روش اول

اتصال ساعت هوشمند آیفون ( اپل واچ) به گوشی آیفون

برای انجام این کار،در اپل واچ خود، روی نماد دایره و حرف “i” در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
اکنون در برنامه Apple Watch  درآیفون خود، روی گزینه نارنجی در پایین صفحه با برچسب Pair Apple Watch Manually ضربه بزنید.
خواهید دید که نام اپل واچ شما در اپلیکیشن ظاهر می شود. با لمس این نام در این قسمت می توانید به صورت دستی فرآیند اتصال اپل واچ به آیفون یا به اصطلاح وصل شدن این دو گجت (Pair) را تکمیل کنید.

روش دوم والبته ساده‌تر

اتصال ساعت هوشمند آیفون ( اپل واچ) به گوشی آیفون

اپل واچ را روشن کنید و روی Start Pairing ضربه بزنید. در برنامه Apple Watch  اآبفون خود نیز، روی Start Pairing ضربه بزنید.دوربین اصلی آیفون شما در حال حاضر فعال است. اگر اپل واچ را در پشت آیفون جابجا کنید و دقیقاً در کادر ظاهر شده قرار دهید، فرآیند اتصال اپل واچ به آیفون یا به اصطلاح pairشدن این دو گجت  به صورت خودکار به پایان می رسد.سپس می توانید با انتخاب یکی از دو گزینه Set as New Apple Watch یا Restore from Backup، اپل واچ خود را راه اندازی کنید. گزینه Set as New Apple Watch اپل واچ را به عنوان یک دستگاه جدید راه اندازی می کند و گزینه Restore from Backup زمانی استفاده می شود که می خواهید اطلاعات خود را از Apple Watch بازیابی کنید.

 

اتصال ساعت هوشمند اندروید به گوشی آیفون

اتصال ساعت هوشمند اندروید به گوشی آیفون

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.