آموزش آموزش موبایل و اپلیکیشن ها

بازگردانی پیج اینستاگرام زیر 13 سال

محدودیت سنی در اینستاگرام

یکی از دلایل غیرفعال شدن صفحه اینستاگرام شما  این است که تاریخ تولد خود را درست وارد نکرده اید. چند روز پیش اینستاگرام پیامی ارسال کرد که سن شما را تایید می کرد، اما اکثر کاربران بدون خواندن پیام آن را تایید کردند و در واقع این بازخورد به اینستاگرام ارسال میشود و ثبت میشود که شما زیر 13 سال هستید!!! از آنجایی که اینستاگرام از ایجاد صفحات برای افراد زیر 13 سال جلوگیری می کند، بنابراین تا زمانی که ثابت کنید بالای 13 سال دارید و محدودیت اینستاگرام شامل شما نمی شود، صفحه شما را مسدود می کند. در این مقاله از تک فورس تلاش ما بر این است تا نحوه رفع غیرفعال شدن پیج توسط اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید….

You may not be old enough to use Instagram

به ارور اینستاگرام برای بستن پیج به دلیل سن پایین نگاه کنید در این ارور چنین نوشته شده است:

(شما احتمالا سن کافی را برای استفاده کردن از اینستاگرام ندارید.)

ارور اینستاگرام برای بستن پیج به دلیل سن پایین

حل مشکل دیسیبل شدن پیج اینستاگرام به دلیل محدودیت سنی

در مرحله اول بر روی دکمه appeal بزنید تا فرم درخواست رفع محدودیت سنی اینستاگرام برای شما باز شود.

سپس   help and support اینستاگرام  برای شما باز میشود.

فرم درخواست اصلاح سن را پر میکنیم.

وقتی که وارد این صفحه میشوید با صفحه ای مشابه تصویر زیر رو به رو میشوید.

حل مشکل دیسیبل شدن پیج اینستاگرام به دلیل محدودیت سنی

– در قسمت full name نام ونام خانوادگی صحیح خود را وارد کنید.
– در کادر email address ایمیلی که موقع ثبت نام در اینستاگرام ثبت کردید را وارد کنید.
–  در قسمت instagram username نام کاربری اینستاگرام  خود را وارد کنید.
– در قسمت Data of brith تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید.
– زیر قسمت Your ID گزینه Choose File را بزنید و یک عکس از مدرک شناسایی که نشان دهد شما بالای 13 سال سن دارید بارگزاری کنید.
– در کادر any additional info هم اطلاعات بیشتری از مشکل خود بیان کنید و فرم را ارسال کنید و روی گزینه Send ضربه بزنید.

چند نکته بسیار مهم بازگرداندن پیج بلاک شده اینستاگرام به دلیل محدودیت سنی

 • تمامی اطلاعات باید به صورت لاتین وارد شود.
 • دقت کنید که باید این صفحه را با فیلتر شکن وارد شوید بدلیل اینکه دکمه تقویم را به شما نمایش نمیدهد!
 • یکی از نکات مهم در پرکردن فرم مورد نظر وارد نمودن صحیح full name می باشد که اگر به اشتباه وارد کنید احتمال تایید شدن این مدرک کم میشود. شما میتوانید full name را یکبار به صورت آنچه در اکانت زده اید وارد نمایید و یکبار به صورت دقیقی که در مدرک ارسالی شما آمده است.
 • در کادر بعدی آدرس ایمیلی که اکانت اینستاگرام خود را با آن ساخته اید وارد کنید و در صورتی که از شماره موبایل برای ساخت اکانت استفاده کرده اید یک آدرس ایمیل معتبر را در این قسمت وارد کنید.
 • نکته ای که برای وارد کردن تاریخ تولد در فرم درخواستی برای رفع مشکل اینستاگرام برای سن لازم است در نظر بگیرید این است که به هیچ عنوان تاریخ را به صورت دستی وارد نکنید و حتما از داخل تقویمی که برای شما قرار داده شده است تاریخ را به درستی انتخاب کنید.
 • برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی نیز از اینجا اقدام به تبدیل نمایید.
 • در قسمت Your ID باید سندی مانند پاسپورت یا گواهی را آپلود کنید. در نظر داشته باشید که عکس مدرک مشخص باشد تا اینستاگرام با توجه به عکس شما سن شما را بفهمد، همانطور که گفتیم اینستاگرام برای کاربران ایرانی پاسپورت و گواهینامه را به عنوان مدرک معتبر قبول می کند.
 • در قسمت any additional info میتوانید نوشته ای که در پایین برای شما قرار داده ایم را کپی کنید و در قسمتی که تاریخ تولد را نوشته ایم تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید.

I submitted my birth date mistakenly in Shamsi calendar and my correct birth date in Georgian is…… 1987/01/01

 • پس از ارسال این فرم، باید بین دو تا هفت روز کاری منتظر بمانید تا اطلاعات حساب کاربری شما توسط اینستاگرام تایید شود و محدودیت سنی از صفحه شما حذف و در نهایت صفحه اینستاگرام شما بازیابی شود.
 • پس از این مدت، اینستاگرام مجدداً از طریق اپلیکیشن اینستاگرام سن شما را سؤال میکند. در خاطر داشته باشید همان تاریخ تولدی که در بخش date of birth انتخاب کرده اید را وارد کنید(تاریخ تولد درج شده در کارت شناسایی) تا دچار مشکل دوباره نشوید.
 • عجله نکنید و از ارسال مجدد فرم در زمان کوتاه خودداری نمایید.

چند پرسش  کارآمد و بدردبخور برای حل مشکل اینستاگرام…

برای بارگذاری تصویر مدرک چه اصولی را باید رعایت کنیم؟

 فقط عکس گواهینامه یا پاسپورت برای  ایرانی ها مدرک قابل قبول است و به هیچ عنوان نباید مدارکی مانند کارت ملی و شناسنامه و … را آپلود کنید. اندازه عکس در این فرم محدودیتی ندارد، اما تصویر سند شما باید واضح باشد و هیچ گونه پوشش، خط و خش و کثیفی نداشته باشد. همچنین باید اصل مدرک باشد و کپی مدارک پذیرفته نمی شود.

تمام مراحل را انجام میدهم ولی به من Error زمان 24 ساعت را می دهد؟

برای رفع این مشکل باید تا 36 ساعت  هیچ فعالیتی  روی پیج اینستاگرام خود انجام ندهید بدلیل اینکه اینستاگرام هنگام ورود شما را به عنوان ربات تشخیص داده است و این امکان وجود دارد که دیگر اجازه ثبت فرم را به شما ندهد. احتمالا بعد از 36 ساعت میتوانید مجدد فرم را ثبت کنید.

تاریخ تولد من بیش از 13 سال است چگونه صفحه من حذف شد؟

مشکل اصلی این است که ثابت کنیم سن صاحب اکانت اینستاگرام بزرگتر است و گاهی اوقات مدارک مورد تایید اینستاگرام نیست. و گاهی اوقات ممکن است لازم باشد اسنادبیشتری را برای تأیید به اینستاگرام ارسال کنید.

گول کلاهبرداران را نخورید!!!!!!

چند روزی که این مشکل بسیار رایج شده است، تعدادی از کلاهبرداران در فضای مجازی ادعا می کنند که قطعا مشکل اینستاگرام شما را حل می کنند و به محض واریز مبلغ شما را مسدود می کنند. در فضای مجازی به هیچکس اعتماد نکنید. حل مشکل محدودیت سن در اینستاگرام روش مکاتبه ای دارد که اگر خودتان نتوانستید آن را حل کنید می توانید این موضوع را با ما درمیان بگذارید تا ما با ارسال صحیح مدارک شما اقدام به باز نمودن پیج بسته شده شما بنماییم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.